• امروز جمعه دوم اسفند 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

نرم افزار اندروید بیانیه گام دوم انقلاب

سامانه میز خدمت الکترونیک

خدمات غيرحضوري

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

سامانه شکايات

پايگاه جامع ترویج فرهنگ ايثار و شهادت استان سمنان

احراز هویت

سامانه سجنا

مسابقات قرآن شهرستان شاهرود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

مسابقات قرآن شهرستان شاهرود با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

سی و پنجمین دوره مسابقات حفظ ، قرائت و ترتیل شهرستان شاهرود با رقابت 110 نفر در رشته های مختلف به کار خود پایان داد و نفرات برتر جهت حضور در مرحله استانی معرفی شدند .

 پنج شنبه 20 مهر 1391   1130  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ، حجت الاسلام و المسلمین سید سعید تقوی سرپرست اوقاف وامور خیریه شهرستان شاهرود ضمن بیان مطلب فوق افزود : در این دوره از مسابقات فعالان قرآنی شهرستان شاهرود در دو گروه خواهران و برادران و در دو مقطع سنی بزرگسالان و شکوفه ها و در رشته های حفظ کل ، حفظ 20 جزء ، حفظ 10 جزء ، قرائت ، ترتیل ویژه کلیه مقاطع سنی و حفظ 5 جزء ، حفظ 5/2 جزء و حفظ 1 جزء ویژه شکوفه ها به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر جهت حضور در مرحله استانی معرفی شدند .
سرپرست اوقاف وامور خیریه شهرستان شاهرود عنوان داشت : در رشته ترتیل برادران بزرگسال آقایان محمد طوسی ، امین هادی ، امیر محمودیان اول تا سوم شدند و هوشنگ سلیمی در رشته قرائت بزرگسال اول ، وحید الدین وحید نیا دوم ، وحید خدابخشیان سوم و عبدالحسین صالحی نفر برتر در رشته حفظ کل شد . تقوی در ادامه با اشاره به ارتقاء سطح کیفی برگزاری مسابقات در سال جاری گفت : حفظ 20 جزء حسین جلالی و در رشته حفظ 10 جزء رسول طرقی اول شدند . وی در ادامه به معرفی نفرات برتر در گروه سنی شکوفه های برادر پرداخت و افزود : در رشته قرائت برادران آقای محمود کریمی اول ، در ترتیل شکوفه های برادر آقایان امید دباغی پور ، مهدی مهاجری و امیر کریمی به ترتیب اول تا سوم ، در حفظ 5 جزء شکوفه ها محمد یونسیان اول ، عیسی عجم دوم ،در حفظ 5/2 جزء شکوفه ها ابوالفضل رحیمی و محمد رحیمی اول و دوم ودر حفظ یک جزء شکوفه ها امیر محمد غریبی اول و محمد فضلی دوم شدند.
تقوی با اشاره به اینکه مسابقات سال جاری در گروه خواهران نیز به کار خود پایان داده بیان کرد : در رشته قرائت بزرگسالان زهرا جعفری اول ، اکرم محمد پوری و زهرا گرمه ای دوم وسوم ، در ترتیل بزرگسالان فاطمه خدابخشیان و اشرف محمد پوری اول و دوم شده و فاطمه پورخانی و محبوبه عامری اول و دوم حفظ کل ، مریم نشاطی نفر اول حفظ 20 جزء بزرگسالان ، سمیه جعفری ، نیره عامریان نفرات دوم و سوم حفظ 20 جزء ، سمیرا حسینی ، زهرا بخشی و خدیجه علیمحمدی نفرت اول تا سوم حفظ 10 جزء بزرگسالان شدند .
سرپرست اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان شاهرود با اعلام این مطلب که در بخش شکوفه های خواهر نیز نفرات برتر موفق به کسب امتیاز لازم جهت اعزام به مرحله استانی شدند گفت : در قرائت شکوفه های خواهرنیز فریده باباحجیان اول ، مریم بیاری و زهرا کریمی نفرات اول و دوم ترتیل شکوفه ها و ماعده آدینه نیز حائز کسب رتبه برتر در حفظ کل شکوفه ها شده و زینب قاسمی ، زهرا قاسمی ، یکتا قاسمی سه نفر برتر در رشته حفظ یک جزء شکوفه ها شدند.
حجت الاسلام و المسلمین تقوی در ادامه بیان داشت : در این دوره از مسابقات به جهت تشویق و ترغیب بیشتر علاقه مندان و جامعه قرآنی شهرستان 4 نفر از شکوفه های خواهر زیر 7 سال به نام های زهرا سلیمانی ، آتنا حسینی ، نگار و یگانه خراسانیان با نظر هیئت محترم داوران جهت تقدیر و تشویق معرفی شدند .
لا زم به ذکر است مسئولیت داوری این دوره از مسابقات در شهرستان شاهرود در بخش خواهران به عهده نفیسه خدابخشیان، صدیقه خدابخشیان ، سمیه شمسی و محبوبه شکری و در بخش برادران به عهده حسین جلالی ، عباس دلالی ، محمد دلالی و محمد مهدی وفائی نژاد بوده است .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار