• امروز جمعه ششم اردیبهشت  1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سامانه سجنا

احراز هویت

اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان استان سمنان

اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان استان سمنان

طرح نوروزی آرامش بهاری در 41 امامزاده و مکان مذهبی استان سمنان برگزار می شود .

 دوشنبه 7 فروردین 1391   861  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ؛ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اعلام مطلب فوق گفت : استان سمنان دارای 134 امامزاده و بقعه متبرکه می باشد که طرح آرامش بهاری در 41 امامزاده شاخص و مکان مذهبی  استان برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی صفایی پور با بیان اینکه مسافران نوروزی می توانند از امکانات این طرح در امامزاده ها و اماکن متبرکه استفاده کنند، ادامه داد: امامزاده ها از نظر فضای فرهنگی، بهداشتی در آمادگی کامل به سر می برند.
قربانعلی صفایی پور با اشاره به اینکه در کنار اجرای طرح آرامش بهاری کارهای فرهنگی هم انجام می شود،تصریح کرد: با تهیه بروشور امامزاده ها و دیگر اماکن سمنان را بیشتر به مسافران معرفی می کنیم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت : در برگزاری این طرح 12 روحانی از استان قم و 10 روحانی نیز از داخل استان مشارکت دارند .
صفایی پور به برپایی خیمه های معرفت اشاره داشته و تصریح کرد: این خیمه ها در خصوص ایستگاه سخنرانی، پرسش و پاسخ، خیمه قرآنی، خیمه هنری و خیمه ارائه آثار مربوط به سایر خیمه ها برپاست.
وی با بیان اینکه تا هفتم فروردین بیش از 100 هزار گردشگر از بقاع متبرکه بازدید کردند، خاطرنشان کرد: این آمار نشانگر این است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجه ای را در خصوص رشد گردشگر در بازدید از امامزاده ها داشتیم.
صفایی پور در پایان سخنان خود با تقدیر و قدرانی از مردم جهت حضور در زمان تحویل سال در کنار امامزادگان و اماکن متبرکه گفت: شروع سال نو در کنار امامزاده ها یک امر واقعی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار