• امروز یک شنبه سی ام دی 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

احراز هویت

احراز هویت

دوره تربیت مربی حافظان قرآن کریم

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان استان سمنان

اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان استان سمنان

طرح نوروزی آرامش بهاری در 41 امامزاده و مکان مذهبی استان سمنان برگزار می شود .

 دوشنبه 7 فروردین 1391   839  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ؛ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اعلام مطلب فوق گفت : استان سمنان دارای 134 امامزاده و بقعه متبرکه می باشد که طرح آرامش بهاری در 41 امامزاده شاخص و مکان مذهبی  استان برگزار می شود.
حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی صفایی پور با بیان اینکه مسافران نوروزی می توانند از امکانات این طرح در امامزاده ها و اماکن متبرکه استفاده کنند، ادامه داد: امامزاده ها از نظر فضای فرهنگی، بهداشتی در آمادگی کامل به سر می برند.
قربانعلی صفایی پور با اشاره به اینکه در کنار اجرای طرح آرامش بهاری کارهای فرهنگی هم انجام می شود،تصریح کرد: با تهیه بروشور امامزاده ها و دیگر اماکن سمنان را بیشتر به مسافران معرفی می کنیم.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار داشت : در برگزاری این طرح 12 روحانی از استان قم و 10 روحانی نیز از داخل استان مشارکت دارند .
صفایی پور به برپایی خیمه های معرفت اشاره داشته و تصریح کرد: این خیمه ها در خصوص ایستگاه سخنرانی، پرسش و پاسخ، خیمه قرآنی، خیمه هنری و خیمه ارائه آثار مربوط به سایر خیمه ها برپاست.
وی با بیان اینکه تا هفتم فروردین بیش از 100 هزار گردشگر از بقاع متبرکه بازدید کردند، خاطرنشان کرد: این آمار نشانگر این است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد قابل توجه ای را در خصوص رشد گردشگر در بازدید از امامزاده ها داشتیم.
صفایی پور در پایان سخنان خود با تقدیر و قدرانی از مردم جهت حضور در زمان تحویل سال در کنار امامزادگان و اماکن متبرکه گفت: شروع سال نو در کنار امامزاده ها یک امر واقعی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار