کد خبر : 315644

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 4 بهمن 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• برنامه های انقلابی اوقاف در قالب «فجر فاطمی» برنامه ریزی شد
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به همزمانی ایام دهه فجر و شهادت حضرت زهرا(س) گفت: امسال برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با عنوان «فجر فاطمی» در کشور تدوین شد.
به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا عادل در جمع خبرنگاران در سمنان، افزود: برنامه های «یاس نبوی» از جمله برنامه های درنظر گرفته شده برای دهه فجر فاطمی امسال است که هدف از این برنامه ها اطلاع رسانی برکات و دستاوردهای انقلاب در زمینه های مختلف مانند دینی، معنوی و رشد معرفتی، علمی، پزشکی همراه با نگرش بر شخصیت انقلابی حضرت فاطمه زهرا(س) است.
عادل خاطرنشان کرد: چند عنوان کتاب در خصوص دستاوردهای انقلاب و بیانات رهبری درباره این دستاوردها و نیز مشکلات قبل از انقلاب و پاسخ به شبهات در دست چاپ است.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، برپایی خیمه های معرفت با عنوان «خیمه انقلاب» در امامزاده های شاخص کشور را از دیگر برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: امسال اعزام یک هزار مبلغ از قم به استان های کشور با هدف تبیین، آگاه سازی و روشنگری درباره دستاوردهای چهل سالگی انقلاب در دهه فجر برنامه ریزی شده است.
وی با بیان این که تعدادی از مبلغان برای انجام فعالیت های تبلیغی برای ایام دهه فجر و شهادت حضرت زهرا(س) بومی منطقه هستند، افزود: به منظور آموزش این مبلغان همایش آموزشی فردا پنجشنبه در قم برگزار می شود.
عادل با بیان این که در کشور 150 امامزاده شاخص وجود دارد، ابراز داشت: بیش از 150 خیمه انقلاب با هدف تبیین، آگاه سازی و روشنگری درباره دستاوردهای انقلاب و برنامه های ایام شهادت حضرت زهرا(س) در کشور برپا خواهد شد.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور امروز به منظور شرکت در همایش هیات امنای بقاع متبرکه استان سمنان و افتتاح طرحی به شهرستان دامغان سفر کرد.
انتهای پیام/