کد خبر : 298188

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 16 فروردین 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• بازدید بیش از ۱۰۷ هزار نفر از بقاع متبرکه شاهرود و میامی
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی از حضور بیش از ۱۰۷ هزار زائر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه این دو شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام سعید غیرتمند با اشاره به ۱۴ مکان مجری طرح آرامش بهاری با حضور هشت روحانی در آستان امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایام نوروز امسال اظهار داشت: در ایام نوروز، ۱۰۷ هزار و ۲۹۰ نفر زائر در این اماکن حضور یافتند.
وی تصریح کرد: همچنین 29 هزار و 100 نفر اسکان داده شدند و 19 هزار و 953 نفر مشاوره و برنامه‌های کودکانه دریافت کردند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شاهرود و میامی افزود: غرفه‌های خیمه‌های معرفت، نماز جماعت، سخنرانی، پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره وقف و مشاوره خانواده از برنامه‌های اجرا شده در طرح آرامش بهاری در ۱۴ مکان در این دو شهرستان بوده است.
غیرتمند خاطرنشان کرد: اجرای برنامه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، وفات حضرت زینب (س)، روز جمهوری اسلامی، ولادت امام جواد (ع) و شهادت امام هادی (ع) از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری در اماکن متبرکه شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایام نوروز امسال بوده است.
وی با تقدیر از خادمان و هیأت امنای بقاع متبرکه و آستان امامزادگان و همه دست‌اندرکاران برگزاری این طرح در این دو شهرستان، بر لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی با برنامه‌ریزی بهار در آینده تأکید کرد.