کد خبر : 293482

تاریخ درج خبر : شنبه 21 بهمن 1396
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• راهپیمایی ۲۲ بهمن بلای جان دشمنان انقلاب است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: بهمن‌ماه یادآور خاطرات خوشی برای بدخواهان ایران اسلامی نبوده و راهپیمایی ۲۲ بهمن بلای جان دشمنان انقلاب شده است.
به گزارش ستاد راهبردی اطلاع‌رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله واحدی اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در بهمن‌ماه سال ۵۷ با پیروی از رهبر فرزانه و معمار کبیر انقلاب، مشتی محکم بر دهان مستکبرین زدند و با سردادن شعار نه شرقی، نه غربی، با استقرار جمهوری اسلامی در کشور، رژیم ستم‌شاهی را به بایگانی تاریخ فرستادند.
وی افزود: دشمنان قسم‌خورده اسلام از آن زمان تاکنون در برهه‌های مختلف تاریخی با خیال باطل تلاش کرده تا مردم را نسبت به‌نظام و انقلاب دلسرد کند ولی مردم ولایتمدار ایران اسلامی با حضور در صحنه‌های مختلف همواره آنان را مأیوس کرده‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: بدخواهان در طول دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از هزاران حقه و کلک تلاش کردند تا بین مردم و انقلاب شکاف ایجاد کنند و از این طریق به حکومت اسلامی ضربه بزنند؛ ولی به فضل خدا و با بصیرت مردم همواره خود در چاهی افتاده‌اند که تلاش داشتند ملت فهیم ایران را در آن گرفتار کنند.
وی عنوان کرد: امروز خوشبختانه به‌جایی رسیده‌ایم که دیگر مردم به‌خوبی با نیات پلید و ددمنشانه مستکبران جهانی و مزدوران آنان در جهان آشنا شده‌اند و طرح‌ها و برنامه‌های آنان برای مقابله با خواست حداکثری مردم غیور ایران اسلامی بی‌اثر شده است.
واحدی افزود: دشمنان ایران اسلامی درراه مقابله با خواسته به‌حق مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و درراه رسیدن به هدف خود از مبارزه نظامی و اعمال تحریم‌های ظالمانه هم استفاده کردند، ولی راه به‌جایی نبردند.
وی با اشاره به اینکه مردم انقلاب را به خواست خود برگزیدند، خاطرنشان کرد: بدخواهان امروز به این نتیجه رسیده‌اند که راهی جز زانو زدن در مقابل اراده آهنین مردم ایران اسلامی ندارند.