کد خبر : 293087

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 12 بهمن 1396
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• برنامه‌های دهه فجر با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) آغاز شد
برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) شهر سمنان آغاز شد.
به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، مراسم ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی صبح پنج‌شنبه با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی در گلزار شهدا برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره)، شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در شهرها و بخش‌های استان سمنان آغاز شد.

در سمنان این مراسم از دقایقی قبل با حضور آیت‌الله شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه و چاووشی استاندار سمنان در گلزار شهدای مرکز استان واقع در امامزاده یحیی(ع) سمنان آغاز شد،

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان در این مراسم بابیان اینکه هر آنچه امروز داریم را باید مدیون شهدای انقلاب اسلامی بدانیم، گفت: قدردانی از شهدا تداوم راهشان است.

آیت الله سید محمد شاهچراغی افزود: باید قدردانی عملی از شهدا را سرلوحه اقداماتمان قرار دهیم همچنین اولویت ما باید اشاعه فرهنگ شهادت و انقلابی گری به‌خصوص در بین نسل جوان باشد.

سید شهاب‌الدین چاووشی استاندار سمنان نیز با اشاره به‌ضرورت گرامیداشت یاد شهدا، گفت: دهه فجر به ما یادآوری می‌کند که چه راهی طی شده تا این انقلاب پس از گذران ۳۹ سال، وارد چهلمین بهار بارور خود می‌شود لیکن باید دانست که چه خون‌هایی برای این انقلاب به ثمر نشسته است.