کد خبر : 222492

تاریخ درج خبر : دوشنبه 9 فروردین 1395
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• طرح آرامش بهاری خاطره ای خوش برای مسافرین بر جای می گذارد
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان گفت: با اجرای طرح آرامش بهاری، شیرینی سفر برای مسافران نوروزی دوچندان شده و خاطره ای خوش برای مسافرین بر جای می ماند.
به گزارش ستاد راهبردی اطلاع رسانی وقف در استان سمنان، حجت‌الاسلام رضا نفری عصر امروز در بازدید از روند اجرای طرح آرامش بهاری اظهار داشت: برای تأمین رفاه حال مسافران نوروزی و زائران حرم رضوی، برنامه‌های متنوع فرهنگی در قالب طرح آرامش بهاری در جوار آستان مقدس امامزادگان و اماکن متبرکه سراسر استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: طرح آرامش بهاری همه ‌ساله در ایام نوروز توسط سازمان اوقاف و امور خیریه اجرا می‌شود که امسال با توجه به تقارن ایام فاطمیه با آغاز سال جدید، طرح آرامش بهاری در سوگواره یاس نبوی برگزار می‌شود و انتظار می‌رود امسال مورد استقبال مردم عزیز و ولایت‌مدار این مرز و بوم قرار گیرد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان با اشاره به آغاز طرح آرامش بهاری تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح بزرگ، مجموعه خیمه‌های معرفت در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه سراسر کشور برپا خواهد شد که شهرستان‌های گرمسار و آرادان نیز از این قاعده مستثنا نخواهند بود.
وی تأکید کرد: در شهرستان آرادان، آستان مقدس امامزاده سلطان شاه‌نظر (ع) مجری برنامه‌های خیمه معرفت خواهد بود که اعضا در محل زائرسرای آرادان مستقر و آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی و زائران آستان قدس رضوی هستند.
نفری افزود: در قالب برپایی خیمه‌های معرفت، غرفه‌های پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره وقف، کودکانه، محصولات فرهنگی و توزیع بسته‌های پذیرایی با مضمون فرهنگی برای ارائه خدمات مطلوب به مراجعان در نظر گرفته ‌شده است.
وی همچنین گفت: امیدواریم امسال با اجرای این طرح، شاهد شناخته شدن آستان مقدس امامزادگان سطح استان سمنان باشیم که در صورت تحقق این امر و ایجاد اشتغال برای جوانان عزیز شاهد کاهش نرخ بیکاری در این استان خواهیم بود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های گرمسار و آرادان خواستار همکاری همه‌جانبه مردم و مسئولان برای معرفی بقاع متبرکه شهرستان‌های گرمسار و آرادان به مسافران نوروزی و زائران حرم رضوی شد.

انتهای پیام/