کد خبر : 143270

تاریخ درج خبر : شنبه 19 اردیبهشت 1394
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان جزو باقیات و صالحات است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زیارت آستان مقدس امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع) لاسجرد گفت: خدمت به بقاع متبرکه و امامزادگان جزء باقیات و صالحات است.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حسین سلامی در حاشیه سفر به شهر سمنان و شرکت در کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان از آستان مقدس امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع) روستای لاسجرد بازدید کردند.
وی بعد از زیارت امامزادگان سید رضا و سید علی‌اکبر (ع)، مزار 6 شهيد گمنام والامقام، 19 شهيد از شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس روستاي لاسجرد در جمع هیئت‌امنا آستان مقدس و بسیجیان پایگاه بسیج روستای لاسجرد عنوان کرد: خدمت به مسافرین و بقاع متبرکه و امامزادگان جزء باقیات و صالحات است.
وی در ادامه از هیئت‌امنا امامزادگان و بسیجیان روستای لاسجرد تقدیر و تشکر کرد که فضایی بسیار مناسب برای مسافرین فراهم کردند.
گفتنی است، امامزادگان سيد رضا و سید علی‌اکبر (ع) از نوادگان امام موسی کاظم علیه‌السلام هستند که در فاصله 35 كيلومتري جاده سمنان - تهران در روستاي لاسجرد شهرستان سرخه واقع‌شده است كه هرروزه پذيراي زائرين ايراني است.