کد خبر : 143221

تاریخ درج خبر : سه شنبه 8 اردیبهشت 1394
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سمنان
• ثبت‌نام طرح حفظ قرآن کریم در مراسم اعتکاف
رئیس اداره اوقاف امور خیریه شهرستان سمنان گفت: ثبت‌نام از متقاضیان طرح حفظ قرآن کریم در مراسم معنوی اعتکاف انجام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، حجت‌الاسلام سید سعید تقوی بابیان این مطلب افزود: نمایندگان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در زمان ثبت‌نام مراسم معنوی اعتکاف با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان محل ثبت‌نام، و همچنین در طول برگزاری مراسم اعتکاف با حضور در مساجد الزهرا (س) و امام خمینی (ره) برای بانوان و مسجد جامع از آقایان ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمنان در ادامه گفت: امسال، سال چهارم است که طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در امامزادگان و مساجد شهرستان‌های سمنان اجرا می‌شود.
حجت الاسلام تقوی در ادامه سخنانشان ابراز امیدواری کرد طرح حفظ قرآن کریم امسال نیز مانند سنوات گذشته با حضور پرشور و چشمگیر دوستداران قرآن و عترت همراه باشد.
گفتنی است متقاضیان که خواستار شرکت در طرح ملی حفظ قرآن کریم هستند می‌توانند با مراجعه به اداره اوقاف شهرستان سمنان واقع در خیابان شهید رجایی و یا با مراجعه به قسمت فرهنگی آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) واقع در خیابان آستانه اقدام به ثبت‌نام نمایند.